O nas


ADK Investments to grupa inwestycyjna z międzynarodowym kapitałem, specjalizująca się w inicjowaniu nowych przedsięwzięć i zarządzaniu już istniejącymi. W swojej działalności koncentruje się głównie na przedsiębiorstwach z sektora rynku o działalności związanej z przemysłem i energetyką. Przedmiotem zainteresowania ADK Investments są przede wszystkim perspektywiczne, wpasowujące się w obecne potrzeby i wymagania rynku, rozwijające się projekty start-upowe poszukujące dla siebie odpowiedniego modelu biznesowego, a także przedsiębiorstwa o możliwościach rozwojowych.

Nasz zespół tworzą kompetentni, ambitni i zmotywowani liderzy, którzy cenią sobie zaangażowanie i profesjonalizm pozostałych współpracowników. Dzięki wspólnemu systemowi wartości, stworzyliśmy stabilną i efektywną strukturę. Głównym celem ADK Investments jest wspieranie spółek zależnych, dbanie o ich systematyczny rozwój, który zapewnia synergię i kompatybilność podejmowanych działań stale zwiększając ich efektywność.

Prezes Zarządu

Vahan Tashchyan

Lider młodego pokolenia międzynarodowych przedsiębiorców. Od ponad 20 lat rozwija przedsięwzięcia, projekty finansowe, ryzyka finansowe. Prowadził spółki z zakresu zarządzania działem analiz i nowych struktur na giełdzie Yerevan Stock Exchange.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w największych instytucjach finansowych, firmach konsultingowych jak również w bankach w Armenii takich jak AREXIMBANK CJSC i Credit Service Bank. Pracę w ADK Investments rozpoczął w 2014 roku nadzorując proces nabycia przez spółkę firm PWS Energia Sp. z o.o. i Sunar Sp. z o.o.

Jest absolwentem St. Petersburg Institute of International Trade, Economics and Law w Erewaniu w Armenii. Ukończył także Yerevan State Engineering University of Armenia. Zdobyte międzynarodowe doświadczenie jest mocną stroną i nieocenionym wkładem w rozwój ADK Investments.

Wiceprezes Zarządu

Halina Piotrowska

Pani Halina Piotrowska związana jest z firmą ADK Investments od początku istnienia spółki w której przeszła pełną ścieżkę kariery. Zaczynała jako specjalista ds administracji, pracując potem jako kontroler finansowy. Od wielu lat uczestniczy w procesach nabywania, łączenia oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. W licznych transakcjach ADK Investments odpowiada za zagadnienia związane z analizą finansową, kontrolingiem, oceną projektów inwestycyjnych, zarządzaniem administracją i finansami, by ostatecznie w 2017 roku wejść do Zarządu ADK Investments.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Psychologii specjalizacji Psychologia Sądowa. Swoim zaangażowaniem, pasją, energią w tworzenie i rozwój spółki przyczyniła się sukcesu ADK Investments.